O mnie / About me

Czasem słowa nie wystarczają by wyrazić coś, czym chciałbym się dzielić z innymi ludźmi. Wtedy z pomocą przychodzi obraz, a kiedy jedno z drugim współgra, powstaje nowa jakość.

Mam nadzieję, że drogim Gościom i sympatykom mojego bloga spodoba się idea takiego mariażu, i że w tym, co tutaj publikuję znajdą tę nową jakość, o której wspomniałem.

Dla mnie fotografia i pisanie, w połączeniu z sobą, stanowią sposób na „łapanie” równowagi w życiu i na zachowanie zdrowego dystansu do nie zawsze zdrowej rzeczywistości.

Nie jestem i nie będę profesjonalnym fotografem. Pisanie też nie jest moim sposobem na pozyskanie środków do życia. Jednemu i drugiemu poświęcam czas, bo to lubię i chcę się tym dzielić z innymi, w nadziei, że być może uda mi się kogoś czymś zainspirować.

—-

Sometimes words are not enough to express something that I would like to share with other people. Then the images come to help. When one fits to the other, a new quality arises.

I hope that dear Guests and supporters of my blog will like the idea of such kind of marriage, and they will be able to notice the mentioned new quality in this blog content.

For me, photography and writing, combined with each other, are a way to „catch” a balance in life and to maintain a healthy distance from reality which is not always healthy itself.

Currently I am not and most probably I won’t be a professional photographer. Writing is also not my way of earn a living. I keep doing photo and writing simple because I like both of them and I want to share these with others, in the hope that maybe I’ll be able to inspire someone with something I create.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s